На цьому сьогодні, 20 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

 Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 820 інфікованих та 4 людини померло від ускладнень, викликаних коронавірусом. Усього за період пандемії встановлено 3284 летальні випадки від COVID-19.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 382 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 243 людини. Під апаратами ШВЛ – 27 хворих», – розповіла Наталія Остапченко.

   Перша заступниця голови Житомирської ОДА зауважила, що за даними міжнародних організацій та Міністерства охорони здоров’я України, вже наприкінці січня прогнозується чергова хвиля захворюваності на коронавірус, а пік хвороби –  у середині лютого.

«Зараз найкращий час, щоб отримати додатковий захист від хвороби, запобігти її важкому протіканню та не потрапити до стаціонару. Необхідно вакцинуватися. Це стосується як тих, хто ще не отримав щеплення, так і тих, у кого з моменту повної вакцинації пройшло вже більше півроку. Введення бустерної дози наближає ефективність вакцин у запобіганні госпіталізації та ускладнень до 90%», – наголосила Наталія Остапченко.

Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.