14 січня  у Брусилівському селищному Будинку культури відбувся традиційний фестиваль колядок та щедрівок "Коляда Івану Огієнку", присвячений 140-ій річниці від дня народження нашого славного земляка, відомого вченого, літератора, мовознавця,  перекладача та громадського діяча Івана Огієнка, митрополита Української автокефальної православної церкви Іларіона, людини котра все своє життя пристрасно і одержимо творила Україну і стала духовним світочем української нації. 2022 рік в Житомирській області оголошений Роком Івана Огієнка. На фестивалі звучали колядки та щедрівки у виконанні аматорів клубних установ та парафіян різних конфесій Брусилівщини.

  На сцені відбувалося справжнє свято колядок, адже  вони звучали  з вуст священників та парафіян різних конфесій нашого району. З вірою та з любов’ю учасники прославляли народженого Спасителя та бажали всім присутнім  гарної долі на цілий рік.

 «Бог один, а ми всі його діти і поміж себе брати. З’єднаймося у гарячій Любові до незалежної Боголюбивої України і до її Церкви. З’єднаймося в непохитній вірі, що ми її збудуємо...» – закликає Іван Огієнко.

  Живімо в єднанні! – лунає крізь десятиліття. Дослухаймося  і єднаймося навколо одвічних цінностей добра, милосердя та прощення.

 Дорогі земляки, щиро дякуємо всім, хто колядував на сцені, хто прийшов до зали. Гарних всім свят. Щастя і здоровя всім у новому році! Бережімо один одного!