Оголошується конкурс з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування «Лазарівка-Осівці»

Дата: 06.01.2022 12:05

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 05.01.2022  № 752 «Про організацію проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування на території Брусилівської селищної ради» оголошується конкурс з визначення автомобільного перевізника на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування «Лазарівка-Осівці».

З умовами проведення конкурсу звертатися за адресою: смт Брусилів,   вул. Небесної Сотні, 2.

Брусилівська селищна рада