ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВПРОДОВЖ 2021 РОКУ В ОБЛАСТІ ВІДРЕМОНТОВАНО БІЛЬШЕ ПІВ СОТНІ КІЛОМЕТРІВ МІСЦЕВИХ АВТОДОРІГ. ВІДЕО

Дата: 05.01.2022 08:45

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, у рамках президентської програми «Велике будівництво», на території області впродовж 2021 року влаштовано 88,15 км верхніх шарів покриття, по 17 об’єктам роботи завершено, а це 55,49 км автошляхів.

Загалом  у 2021 році в рамках президентської програми реалізовувалося 43 об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

На ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення у 2021 році для Житомирщини з державного бюджету передбачено субвенцію у розмірі 1 353 024,3 тис. грн.

Також протягом 2021 року у Житомирській області відновлено сто кілометрів автомобільних доріг загального користування державного значення.

Крім того, у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році у Житомирській області здійснювалося будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери.

Нагадуємо, що Офісом Президента України розроблено цикл тематичних ВІДЕОРОЛИКІВ про важливість розбудови дорожньої інфраструктури у державі, один з яких можна переглянути нижче.