ЩОБ ЗАХИСТИТИ СВОЄ ЗДОРОВ’Я, ПОТРІБНО ОТРИМАТИ ПОВНИЙ КУРС ЩЕПЛЕННЯ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ

Дата: 14.12.2021 09:20

Про це сьогодні, 13 грудня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 190 інфікованих. Усього за період пандемії встановлено 3128 летальних випадків від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою померло 6 людей.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/shchob-zakhystyty-svoie-zdorov-ia-potribno-otrymaty-povnyj-kurs-shcheplennia-nataliia-ostapchenko-pid-chas-bryfinhu-video/