Сьогодні, 3 грудня 2021 року, Міжнародний день людей з інвалідністю. Метою проголошення цього дня є дотримання прав людини та участь осіб з інвалідністю в житті суспільства.    Фото без опису

Упродовж січня-листопада 2021 року до Брусилівської районної філії Житомирського ОЦЗ звернулися 42 людей з інвалідністю за сприянням у працевлаштуванні. Частка їх у загальному числі безробітних складає близько 6%. З кожним роком кількість осіб з інвалідністю, які звертаються до служби зайнятості зростає. З метою забезпечення їх професійної та соціальної адаптації  за вказаний період надано 188 профорієнтаційних послуг, 12 безробітних працевлаштовані, 2 проходили  професійне навчання, ще одна безробітна продовжує навчається в Полтавському ЦПТО ДСЗ за індивідуальною формою навчання на замовлення ТОВ «Валенсія Плюс» за професією швачка.

Фахівці районної філії завжди готові допомогти особам з інвалідністю реалізувати їх право на працю та підтримати психологічно.