Брусилівщина сумує...

Дата: 26.11.2021 12:18

Надійшла сумна новина – не стало багаторічного очільника Києва, Героя України, нашого славного земляка Олександра Омельченка.

Йому було 83 роки. Міцний господарник – так називали мера Києва, коли Олександр Омельченко був при посаді.

Заслужений будівельник України він відтворив Київ таким, яким ми знаємо столицю нині – додав сучасного змісту, відбудував зруйновані храми, спроектував нові площі, дороги, парки і сквери, мости.

Олександр Олександрович завжди дбав про розвиток своєї малої батьківщини -  Брусилівщини. Жителі нашої громади завжди будуть вдячними за небайдужість до їхніх проблем та допомогу.

Він був безумовним авторитетом серед міських голів і свого часу очолював Асоціацію міст України. Це велика втрата для місцевого самоврядування. Тож висловлюємо щирі співчуття родині, рідним і близьким з приводу такої втрати.

Вічна пам‘ять!