Сьогодні, 12 листопада, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації епідемічної ситуації в області повідомив про те, що завантаженість ліжок хворими на COVID-19 у медичних закладах області становить 60,7 %, деякі заклади заповнені на 70 %.

  Також він зауважив, що загалом ситуація з пандемією коронавірусу на території регіону залишається складною, проте контрольованою.

 Так, у стаціонарах області сьогодні лікуються 1731 хворих на коронавірусну хворобу, кисневу підтримку отримують 1306 людей, 55 знаходяться під апаратами ШВЛ.

«Зараз у лікарнях знаходиться лише 8,8 % хворих, які отримали щеплення. Решта 91,2 % пацієнтів із важким перебігом хвороби – невакциновані», — наголосив Віталій Бунечко.

  Також він повідомив, що відсоток вакцинованих працівників освіти складає – 83,4 %, медицини – 90 %, державних службовців –  96,7 %.

«Головне, до чого я закликаю: дотримуйтеся правил безпеки – маски, антисептики, дистанція. Вакцинуйтеся! Не ігноруйте небезпеку, яка знаходиться зовсім поруч», — підкреслив голова облдержадміністрації.

  Нагадаємо, що станом на 12 листопада від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 632 698 осіб, з яких 7 981– за минулу добу 11 листопада.