Оголошення про проведення громадських слухань в Соловіївці

Дата: 10.11.2021 15:30

Відповідно до статті 13, пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про громадські слухання на території Брусилівської  селищної об’єднаної  територіальної громади, затвердженого рішенням 9 сесії селищної ради 7 скликання від 10.08.2017  № 261 відбудуться громадські слухання щодо перейменування  вулиць в с. Соловіївка. Датою проведення громадських слухань визначити  16 листопада  2021 року о 13:00 год. в адміністративному приміщенні селищної ради за адресою: с.Соловіївка, вул. І.Франка, 2. Ініціатором громадських слухань є  Брусилівська селищна рада.

Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова