ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ ЗВЕДЕННЯ ДВОРІВНЕВОЇ ТРАНСПОРТНОЇ РОЗВ’ЯЗКИ ПОБЛИЗУ БЕРДИЧЕВА

Дата: 09.11.2021 13:50

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на міжнародному автошляху М-21 створюється дворівнева транспортна розв’язка поблизу Бердичева.

«Реалізація даного проєкту дасть можливість поліпшити безпеку руху, розвантажити напрямок за рахунок перерозподілу транспорту, якісно його покращити та значно скоротити час подорожі», – зазначив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Вже зведено шляхопровід у другому рівні транспортного пересічення: змонтовано балки, проведено армування, забетоновано монолітну плиту та перехідні плити, встановлено бар’єрне огородження.

Наразі тривають роботи з влаштування шарів дорожнього покриття на підходах до шляхопроводу та проїздах, ведуться земляні роботи.

Також із покращенням погодних умов за проектом буде продовжено будівництво:

шляхопроводу на з’їзді № 2 Бердичів – Житомир;

підходів до шляхопроводу;

додаткового лівого віднесеного повороту, на межі села Осикове;

лівого віднесеного повороту на з’їзді, перед селом Гришківці.

Транспортна розв’язка поблизу Бердичева є частиною нового маршруту між двома столицями – Київ та Кишинів. Про це було оголошено під час зустрічі президентів України та Молдови. Маршрут територією України проходитиме через Київську, Житомирську та Вінницьку області. Протяжність всього маршруту – майже 600 кілометрів.

Нагадаємо, що в рамках програми Президента України «Велике будівництво» триває капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».