Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 04 листопада, під час онлайн-брифінгу повідомив, що протягом тижня рівень захворюваності на COVID-19 в області залишається стабільно високим. Так, в середньому щодня реєструється близько 1 тисячі нових випадків.

«За минулу добу лабораторно підтверджено 1559 нових випадківОдужало всього 505 осіб. Та зареєстровано 32 летальні випадки. Це найбільший показник смертності від початку пандемії на Житомирщині. Серед померлих від COVID-19 немає жодного вакцинованого. Тому ще раз наголошую – не зволікайте! Отримайте щеплення, щоб зберегти своє життя!» – наголосив Віталій Бунечко.

  Голова Житомирської ОДА також повідомив, що в області розгорнуто вже більше 3 тисяч ліжок, які станом на 03 листопада в середньому заповнені на 69%: 1897 ліжок – хворими на COVID-19 та 197 – пацієнтами з підозрою на  COVID-19. Проте в окремих лікувальних закладах області відсоток наповненості значно вищий, зокрема в Радомишльській – 93%, Попільнянській – 90%, Олевській та Хорошівський – 80%.

  Найголовніша відмінність від попередньої хвилі полягає в тому, що у нас є дієвий захист від вірусу – це вакцинація! Зараз у лікарнях області знаходяться лише 6,5% хворих, які отримали щеплення. Решта 93,5% із важким перебігом хвороби на коронавірус – невакциновані!

   Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

  Нагадаємо, що станом на 04 листопада від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 578 892 особи.

МОЗ зробило офіційну заяву про те, що фейкова інформація про вакцинацію від COVID-19 спричиняє реальні смерті.