ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ДОРОЗІ М-21 ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ІЗ ВЛАШТУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 01.11.2021 12:00

Цьогоріч у Житомирській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» здійснюється ремонт міжнародного автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (через м. Вінницю).

Зокрема в рамках поточного середнього ремонту тривають роботи з влаштування освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення. За інформацією Служби автомобільних доріг у Житомирській області, вже змонтовано 49 опор поблизу села Павленківка Житомирського району, ділянка км 182+704 – 205+290.

Проєктом передбачено провести роботи:

земельні;

з улаштування фундаментів під опори;

електромонтажні;

із заземлення;

зі встановлення бар’єрного огородження.

Строк виконання робіт: до 31.12.2022 року.

Зовнішнє освітлення забезпечує життєдіяльність в умовах недостатньої видимості або в темний час доби, а також створює безпеку й комфорт для всіх учасників дорожнього руху.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми на автодорозі М21 триває встановлення розумної системи зважування в русі.