Для інформування жителів Брусилівської селищної ради

Дата: 23.10.2021 11:03

Житомирський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що граничний термін сплати земельного податку за 2021 рік та податок на нерухоме майно за 2020 рік сплинув 29 серпня 2021 року.

Аби уникнути застосування фінансових санкцій (пені, штрафів) та заходів примусового стягнення боргів передбачених нормами податкового кодексу України, просимо якнайшвидше сплатити грошові зобов’язання  по податках на майно та земельного податку.

Сплату податкових зобов’язань, які визначені податковими повідомленнями – рішеннями можна здійснити через установи банку, поштові відділення та Електронний кабінет платника.

У разі виникнення питань про уточнення сум нарахувань земельного податку, орендної плати  по податку на нерухоме майно необхідно звернутись до контролюючого органу.