Житомирська область, Житомирський район

Урочистості з нагоди Дня захисників та захисниць України,  Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 13.10.2021 16:27

13 жовтня 2021 року у Брусилівському селищному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня захисників та захисниць України,  Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Слова вітань присутнім в залі адресували  Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, голова ветеранів афганістану та воїнів інтернаціоналістів Віктор Кучеренко та  голова громадської організації «Атошник Брусилівщини» Андрій Ненюк.  Під час свята звучали пісні у виконанні аматорів селищного Будинку культури та вокального колективу «Полісяночка» Морозівського сільського Будинку культури. Гарний настрій запальними танцями всім присутнім подарували вихованці ЦДЮТ «Мрія».  Численними оплесками глядачі дякували Олені і Валерію Корчинським із Дивина, Аліні Сіренко із Морозівки та дуету Жанни і Сергія Сачків.  До пам’ятника «Синам і дочкам, які віддали своє життя за Незалежність, гідність та цілісність України», що в центрі Брусилова Брусилівським селищним головою Володимиром Габенцем були покладені квіти як данина нашої пам’яті загиблим захисникам Батьківщини.

Ми обіцяємо ніколи не забути, якою ціною завойоване наше мирне життя. Дорогі наші захисники! Мільйони людей вірять, що небо нашої України-матері буде мирним, адже його оберігають славні воїни, саме вам довіряють найдорожче, найсвітліше – оберігати мир! Ми дякуємо вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про небезпеку, ви усі, як один, незалежно від віку й занять, встали на боротьбу з ворогом, захищаючи свій дім, свою родину, свою Батьківщину. Віддаючи данину вдячності вашій непохитній вірності, солдатському обов’язку, особистій відвазі, бойовому братерству щиро бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, миру, благополуччя і щасливого довголіття. Низький вам уклін!..  Всім нам бажаємо здоров’я, щастя та мирного  неба.