Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРАНСПОРТНА РОЗВ’ЯЗКА ПОБЛИЗУ БЕРДИЧЕВА РОЗВАНТАЖИТЬ НАПРЯМОК НА НОВОМУ МАРШРУТІ КИЇВ – КИШИНІВ

Дата: 08.10.2021 11:25

У рамках програми Президента «Велике будівництво» триває зведення дворівневої транспортної розв’язки на автошляху М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 214+223.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області, йдеться про ділянку дороги між селами Осикове та Гришківці.

Станом на сьогодні на шляхопроводі змонтовано останню тридцятитрьохметрову балку з чотирнадцяти запроєктованих. Натупний етап – проведення армувальних робіт та влаштування монолітної плити.

Крім того, триває влаштування дорожнього покриття на підходах до шляхопроводу та ведуться земляні роботи.

Згідно з проєктом, транспортна розв’язка передбачає будівництво:

шляхопроводу на з’їзді № 2 Бердичів – Житомир;

підходів до шляхопроводу;

додаткового лівого віднесеного повороту на км 213+291,2 а/д М-21 (на межі села Осикове);

лівого віднесеного повороту на з’їзді № 2 Бердичів – Житомир (перед селом Гришківці).

Як наголошує САД у Житомирській області, реалізація даного проєкту дасть можливість розвантажити напрямок за рахунок перерозподілу транспорту, якісно його покращити та значно скоротити час подорожі.

Транспортна розв’язка є частиною нового маршруту між двома столицями – Києвом та Кишиневом. Маршрут на території України проходитиме через Київську, Житомирську та Вінницьку області.

Протяжність всього маршруту  – 570 км, із них Україною – 410 км.