Житомирська область, Житомирський район

Відбулося двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 06.10.2021 12:41

6 вересня 2021 року відбулося двадцять друге чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання. На засіданні розглядалися наступні питання: про роботу відділу планування, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій селищної ради за звітний період 2020-2021 року, про виконання Програми охорони навколишнього середовища на території Брусилівської селищної ради на 2019-2021 роки, про роботу опікунської ради при виконавчому комітеті селищної ради за звітний період 2020-2021 року, про виконання плану заходів по підготовці закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Брусилівської селищної ради до нового 2021-2022 року, про затвердження Положення про порядок ведення договірної роботи структурними підрозділами, комунальними підприємствами та установами Брусилівської селищної ради та інші. Всього розглянуто 45 питань.