Красива золотава осінь привела  нас до жовтня. Саме в перший день цього місяця святкують Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана України. З нагоди цього дня у селищному будинку культури відбулись урочистості за участю заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Брусилівської селищної ради Світлани Приходько, старости Брусилівської селищної ради на території Яструбеньківського старостинського округу Ніни Рафальської, старости Брусилівської селищної ради на території Карабачинського старостинського округу Аліни Святнюк,  працівників КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

За доброю традицією, що має місце ось уже впродовж кількох років, учасники дійства оплесками привітали ветеранів, учасників бойових дій другої світової війни, які проживають  в різних населених пунктах Брусилівської селищної територіальної громади: Червонюк О.Я., Мончаківського В.Б., Бойченка А.А., Шатіло В.П., Яценко В.О., Булаєнко А.В., Рудницьку А.А., Черемісіну М.І, Мазуренка А.І., Котко В М., Баранчука М.І., Колодюка С.Д, Білошицького С.А., Соколівську К.М., Ляшука М.В., Хотинецького І.І. Цього ж дня Приходько С.В., Рафальська Н.А., Святнюк А,В., Гаєвський М.І., Мазуренко В.В. відвідали Червонюк Ольгу Яківну, найстаршу жительку громади, учасника бойових дій, за її місцем проживання у Брусилові.

Цьогорічна осінь для Ольги Яківни Червонюк сота. А  в серпні 1941 року їй було лише двадцять, коли вона супроводжувала батальйон, що був готовий до бойових дій. Рятувала солдат, виносила їх, поранених, з поля бою, була учасницею багатьох воєнних операцій. І в   післявоєнний час орденоносець, відважна і смілива Ольга Яківна не полишила медичної справи, аж до виходу на заслужений відпочинок працювала медичною  сестрою на Брусилівщині.

На святі був присутній майже весь актив організації  ветеранів війни та праці Брусилівщини разом з її головою Гаєвським М.І. За багаторічну сумлінну працю, за розбудову ветеранської організації Микола Іванович Гаєвський був відзначений грамотою. А секретарем цього формування є  Куксенко Н. В., яка на початку 90-х років  разом із сім’єю переїхала на малу батьківщину із Молдови і очолила місцевий хлібозавод. Неля Василівна Куксенко така ж заповзята і непосидюча, як в молоді роки, душею вболіває за ветеранські справи, скрізь бажає встигнути, де треба, неодмінно підставить своє плече. А ще доглядає за старенькою мамою, Опарою Л.П., якій виповнилось 94 роки, близькою родичкою дружини Огієнка І.І., митрополита Іларіона.

На святі віншували підопічну відділення соціальних послуг за місцем проживання КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, ветерана педагогічної  праці, жительку смт Брусилів Тюріну Г.М. Галина Михайлівна Тюріна чимало літ навчала англійської мови студентів Київського національного університету імені Шевченка. А сьогодні опора одинокій жінці соціальний робітник Булгакова Н.О.

Добро неможливе без любові до ближнього, до життя. Особлива пошана тим, хто допомагає іншим, хто приносить частинку сердечності, милосердя в добрі справи. Ось уже кілька років поспіль меценатом заходів, приурочених Міжнародному дню людей похилого віку, Дню ветерана, є селищний голова Володимир Габенець та ТОВ «Брусвяна». Від імені директора ТОВ «Брусвяна», депутата Брусилівської селищної ради Ліліани Дмитрієвої  подарунки учасникам святкового дійства, а це садженці фундука, вручила помічник директора Олена Гречко.

Ну і яке ж свято без пісні ?! Їх дарували учасниці народного ансамблю «Чарівниця» Ксенія Федишина, Тетяна Лаворчук, Галина Андреєва, Валентина Білошитська, Тетяна Івасенко, дует «Барвінок» у складі Алли та Віктора Царенко та  Олена Хоменко.

Ще і ще раз зичимо ветеранам війни та праці миру, тепла та любові, здоров’я на довгі  літа, щоб сонячне проміння завжди зігрівало серця. Безмежна вам наша вдячність!                                                         Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.