Асоціація об’єднаних територіальних громад – в Брусилові

Дата: 29.09.2021 16:31

29 вересня 2021 року в Брусилові відбулося засідання Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» в рамках «Регіонального тижня Житомирської області». На зібранні розглядалися наступні питання: сильні регіональні відділення, як основа ВАОТГ на національному і регіональному рівнях, взаємодія ОДА та Всеукраїнської Асоціації ОТГ задля розвитку територіальних громад та інше. Учасників засідання вітали Валентина Полтавець, виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад», Володимир Габенець, голова Брусилівської селищної ради, член Ревізійної комісії Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад та інші.