Фото без опису  Запрошуємо до участі учнів очолюваного Вами закладу в VIII міжрайонному студентсько-учнівському конкурсі-фестивалі «Слово і пісня Валерія Лісовського», присвяченого вшануванню пам’яті почесного громадянина Малинського району, колишнього директора Головківської школи, поета-пісняра, вчителя-філолога, просвітянина Валерія Володимировича Лісовського (1952-2004) та Дню вчителя.

Фестиваль відбуватиметься у трьох вікових номінаціях: молодша (1-4 класи), середня (5-8 класи) та старша (9-11 класи) в трьох номінаціях – «Поезія», «Пісня» та творча робота, присвячена поетично-музичній, вчительській діяльності та громадській роботі Валерія Лісовського.

Захід відбудеться о 10-ій годині 20 жовтня 2021 року в приміщенні Малинської ЦРБ імені Василя Скуратівського.

За 7 років у заході взяли участь більше 300 учнів ЗОШ Малин та району, Чоповицької ОТГ, студенти Малинських лісоколеджу, профліцею, учні школи мистецтв, а також Базарського НВК Народицького району та учні Житомирського ліцею №25, популяризуючи творчість відомого поета-земляка та педагога.

Б.В. Лісовський