Lumos міжнародна неурядова благодійна організація, заснована британською письменницею Джоан Роулінг, сприяє припиненню інституалізації дітей у всьому світі та  розвитку сімейних форм виховання дітей, де вони будуть зростати в любові й турботі. Організація впродовж останніх років є партнером української влади, зокрема, і на Житомирщині, у сфері захисту у просування прав дітей. У рамках підписаного Меморандуму про співпрацю на 2017-2026 роки, ця організація надає методологічну та технічну допомогу з реформування інституційного догляду за дітьми, розвитку інклюзивної освіти, медичних, освітніх, соціальних послуг. Координатором фонду в нашій області є Наталія Шигонська.

Брусилівська селищна рада - одна з тих громад, яка налагодила тісну співпрацю з благодійною організацією  Lumos. Працівники соціальної сфери беруть участь в семінарах, нарадах, зустрічах, організованих координаторами цього формування. А днями від фонду надійшла гуманітарна допомога сім’ям, діти яких виховувались у закладах інституційного догляду та повернуті у біологічні сім’ї. Це канцелярські товари, засоби гігієни, продукти харчування. Батьки, діти, керівництво Брусилівської селищної ради завдячують міжнародній організації за підтримку і таку дієву допомогу.

Фото без описуФото без опису

Валентина Мазуренко, директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.