Дата: 08.09.2021 16:22

Відповідно до рішення виконкому Брусилівської селищної ради  від 02.09.2021 № 513 затверджено тарифи на  платні  медичні послуги, які надаються КНП «Брусилівська лікарня», в тому числі: лабораторні, діагностичні та консультативні послуги  за зверненням громадян, що надаються без направлення лікаря, видача копії медичної довідки, витягу з історії хвороби , оздоровчий масаж, протезування зубне, стоматологічна допомога, що надається населенню госпрозрахунковими відділеннями та інші.

З повним текстом  рішення можна ознайомитись на офіційному  веб-сайті Брусилівської селищної ради в розділі  «Офіційні документи».

С.Хабаза, головний лікар КНП « Брусилівська лікарня»