Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ ПОВИННІ ОПЕРАТИВНО ОТРИМУВАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ У НАЙКРАЩИХ УМОВАХ, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО НА ВІДКРИТТІ АМБУЛАТОРІЇ

Дата: 08.09.2021 11:36

У територіальних громадах Житомирщини завдяки програмі Президента «Велике будівництво» відкривається дедалі більше сучасних амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які відповідають новітнім технічним вимогам, енергоефективні, комфортні та оснащені необхідним обладнанням.

07 вересня голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко відкрив ще одну амбулаторію – у селі Нові Вороб’ї Малинської громади.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-zhyteli-oblasti-povynni-operatyvno-otrymuvaty-medychnu-dopomohu-u-najkrashchykh-umovakh-vitalij-bunechko-na-vidkrytti-ambulatorii/