30 серпня за участю голови Житомирської обласної адміністрації  Віталія Бунечка, голови Житомирської райдержадміністрації  Юрія Денисовця та народного депутата України Арсенія Пушкаренко відбулось відкриття одразу двох об’єктів програми Президента України «Велике будівництво» у Старосілецькій та Коростишівській громадах Житомирської області.

  Штучна споруда першого об’єкту розташована через річку Тетерів на дорозі Коростишів – Київ-Чоп, біля села Городське.

  Цей міст забезпечує транспорте сполучення з міжнародною трасою М-06 для жителів сіл Козіївка, Городська та Новогородецьке Старосілецької громади та є частиною альтернативного маршруту, який забезпечує рух транспорту у напряму з Києва до західного кордону нашої держави у випадку тимчасового обмеження руху міжнародною трасою.

  Міст через річку Тетерів був побудований на початку 50-х років минулого століття і підтримувати його в належному стані було вже неможливим. А зараз, завдяки програмі «Велике будівництво,  це сучасна капітальна конструкція на палях, занурених у дно річки на глибину до 15 метрів до її скальної основи, яка може прослугувати понад 50 років. Найголовніше те, що споруда стала безпечнішою як для водіїв, так і для пішоходів, адже було облаштовано тротуари вздовж правої та лівої сторін мосту, а також металеве бар’єрне огородження. Загальна вартість проєкту склала понад 33 мільйони гривень.

  Не менш важливим є і другий об’єкт програми Президента України «Велике будівництво», а саме ділянка автошляху Коростишів – Кошарища у Коростишівській громаді. Він розташований з іншого боку траси М-06 та має таке саме стратегічне значення для забезпечення альтернативного проїзду у напряму Києва. Автошлях зроблено за стандартами автошляхів другої категорії з багатошаровим покриттям, а це говорить про високу якість дороги.

«Дійсно, зараз будується десятки об’єктів в нашій області і це дуже приємно, але ще більш приємно те, що розбудовується інфраструктура  не лише міста, а й села. Такого результату ми не бачили за всі 30 років нашої незалежності. Завдяки програмі Президента «Велике будівництво» ми розбудовуємо наше село, наше місто, нашу державу»– наголосив Юрій Денисовець.