Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РЕКОНСТРУЙОВАНЕ ПРИМІЩЕННЯ МАГІСТРАТУ ДОСТУПНЕ ДЛЯ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ, – НЕЛЯ КОВАЛЮК

Дата: 27.08.2021 11:37

Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОДА Неля Ковалюк ознайомилася з відреставрованою будівлею Магістрату в Житомирі.

Експертами по доступності був проведений аудит архітектурної доступності об’єкту.

Приміщення зручне у використанні людьми, які пересуваються на інвалідних візках. На другий поверх можна потрапити скориставшись гвинтовим підйомником. Зручна туалетна кімната і безпороговий простір надають можливість вільно пересуватися будівлею.

Нагадаємо, що реконструкцію Житомирського обласного краєзнавчого музею (Магістрату) здійснено в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

Відреставровану будівлю Магістрату урочисто відкрив 23 серпня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.