Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ АВТОДОРОГИ ЖИТЕЛІ КІЛЬКОХ ГРОМАД КОРОСТЕНСЬКОГО РАЙОНУ МОЖУТЬ КОМФОРТНІШЕ ДІСТАВАТИСЯ МІСЦЯ ПРИЗНАЧЕННЯ

Дата: 27.07.2021 08:53

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” у Житомирській області продовжується розбудова транспортної інфраструктури задля надання жителям територіальних громад послуг нової якості.

Так, завдячуючи плідній співпраці державної влади та місцевого самоврядування на трасі Коростень – Новоград-Волинський завершено капітальний ремонт автомобільної дороги С 060707 під’їзд до станції Омелянівка км 0+000 – км 1+496.

Відтепер жителям Горщиківської та Ушомирської територіальних громад стане набагато легше та комфортніше користуватися не лише власним, а й громадським транспортом.