Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ У МАЛИНІ

Дата: 23.07.2021 15:27

22 липня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час робочої поїздки до Коростенського району долучився до урочистого відкриття районного будинку культури у м. Малині, який було капітально відремонтовано в рамках програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Участь у заході також взяли народні депутати    України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко, представники районної та міської влади.

У відремонтованому будинку культури забезпечено комфортні та безпечні умови для надання культурних послуг, створення сприятливих умов для життєвого самовизначення, самореалізації та дозвілля молоді.

Деталі тут: http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-vitalij-bunechko-vziav-uchast-u-vidkrytti-budynku-kultury-u-malyni-foto/