Житомирська область, Житомирський район

Встановлено ставки та пільги  із сплати  земельного податку, податку на нерухоме майно, транспортний податок та єдиний податок на території Брусилівської селищної ради

Дата: 07.07.2021 13:02

Відповідно до Податкового Кодексу України  Брусилівською селищною радою  прийнято рішення  10 сесії 8 скликання  від 16.06.2021       № 414 « Про встановлення  ставок та пільг із сплати місцевих  податків  » та рішення  від 16.06.2021 № 415 «Про  встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку», якими встановлено ставки та пільги  із сплати  земельного податку, податку на нерухоме майно, транспортний податок та єдиний податок на території Брусилівської селищної ради . Місцеві податки, встановлені цими рішення вводяться в дію з 01 січня 2022 року.

З повним текстом  рішень можна ознайомитись на офіційному  веб-сайті Брусилівської селищної ради в розділі  «Офіційні документи» та  інформаційному стенді селищної ради в адмінприміщенні  за адресою: смт.Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2.