Оголошення про конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних,  стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи  у 2021 році

Дата: 17.06.2021 12:47
Кількість переглядів: 118

     Відповідно до рішення десятої сесії восьмого скликання Брусилівської селищної ради від 16.06.2021 № 425,  оголошується конкурс по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2021 році.

 Перелік документів, які подаються на розгляд Комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

За напрямком щодо безоплатного забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

 1. Заява про участь у конкурсі на бланку суб’єкта господарювання;
 2. Копія статуту, засвідчену підписом керівника, що скріплюється печаткою;
 3. Копія ліцензій на роздрібну торгівлю лікарськими засобами, придбання, зберігання, перевезення, знищення, реалізація (відпуск) наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, завірену печаткою суб’єкта господарювання;
 4. Копія свідоцтва про державну реєстрацію, завірену печаткою суб’єкта господарювання;
 5. Копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, завірену печаткою суб’єкта господарювання;
 6. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, завірену печаткою суб’єкта господарювання;
 7. Копія фінансового документа, що підтверджує можливість здійснювати пільгове медичне забезпечення постраждалих громадян за рахунок власних оборотних коштів з подальшим відшкодуванням видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, тощо), завірену печаткою суб’єкта господарювання.
 8. Зразки підписів керівника, головного бухгалтера та їх заступників на бланку суб’єкта господарювання.
 9. Банківські реквізити на бланку суб’єкта господарювання.
 10. Інформація суб’єкта господарювання щодо мережі аптек по території Брусилівської селищної територіальної громади із зазначенням можливостей відпуску ліків по території громади.
 11. Відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

 

За напрямком щодо безоплатного позачергового та пільгового першочергового зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних матеріалів та прирівняних по вартості до них, що визначаються Міністерством охорони здоров’я України) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

 1. Заява про участь у конкурсі на бланку суб’єкта господарювання.
 2. Копія статуту, засвідчену підписом керівника, що скріплюються печаткою.
 3. Копія ліцензій на здійснення медичної практики (стоматологія), завірену печаткою суб’єкта господарювання;
 4. Копія свідоцтва про державну реєстрацію, завірену печаткою суб’єкта господарювання.
 5. Копія довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, завірену печаткою суб’єкта господарювання.
 6. Копія свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість, завірену печаткою суб’єкта господарювання.
 7. Копія фінансового документу, що підтверджує можливість здійснювати пільгове медичне забезпечення постраждалих громадян за рахунок власних оборотних коштів з подальшим відшкодуванням видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, тощо), завірену печаткою суб’єкта господарювання.
 8. Зразки підписів керівника, головного бухгалтера та їх заступників на бланку суб’єкта господарювання.
 9. Банківські реквізити на бланку суб’єкта господарювання (при наявності) в довільній формі.
 10. Відомості про дотримання граничних постачальницько-збутових надбавок на лікарські засоби і вироби медичного призначення (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів).

 

  Належним чином оформлені документи подаються за адресою: Житомирська область, Брусилівський район, смт.Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 до Комісії по визначенню уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

  Кінцевий термін подачі документів – 29.06.2021 року до 17.00 години.

        Дата проведення конкурсу - 30.06.2021 року о 10.00 годині за адресою: Житомирська область, Брусилівський район, смт.Брусилів, вул.Небесної Сотні, 2, зал засідань, кабінет 02.

 

Марія ШАРАМКО, начальник відділу                                                                   

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь