Житомирська область, Житомирський район

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЛІ МАГІСТРАТУ У ЖИТОМИРІ

Дата: 11.06.2021 13:15

У рамках реалізації на Житомирщині програми Президента «Велике будівництво» триває реконструкція Житомирського обласного краєзнавчого музею.

Будівля Магістрату є пам’яткою архітектури національного значення, але вже багато років не використовується повноцінно як об’єкт туристичного показу через невідповідність приміщень для виставкової діяльності та аварійний стан окремих конструкцій.

З метою збереження пам’ятки архітектури та облаштування внутрішніх приміщень під музейні потреби Житомирського обласного краєзнавчого музею у 2019 році розроблено проєкт з ремонтно-реставраційних робіт будівлі Магістрату.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, в даний проєкт включено усі роботи, необхідні для повноцінного функціонування музею.

Деталі тут:http://zhytomyr-rda.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-tryvaie-rekonstruktsiia-budivli-mahistratu-u-zhytomyri-video-foto/