ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ 2021 РОКУ

Дата: 04.06.2021 10:33

З метою організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2021 року, відділом соціального захисту населення селищної ради проводиться прийом заяв на оздоровлення/відпочинку дітей які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

У першочерговому порядку за безпечуються оздоровленням/відпочинком діти з числа:

• діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції;
  • діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
  • діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
  • діти з інвалідністю;
  • діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;
  • діти, взяті на облік службою у справах дітей як такі, що перебувають у складних  життєвих обставинах.

За рахунок бюджетних коштів діти пільгових категорій мають право на забезпечення путівкою до оздоровчого закладу не більше одного разу в рік.

До заяви одного з батьків (чи іншого законного представника) необхідно подати до відділу соціального захисту населення Брусилівської селищної ради за адресою: смт.Брусилів, вул.Митрополита Іларіона, 40 копію свідоцтва про народження дитини; копію документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії; довідку з місця проживання дитини; копія паспорту законного представника дитини.

Марія ШАРАМКО, начальник відділу