Керуючись ст.ст.  42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.п.2 ст. 6 р. 1, п.п.1 ст. 11 р. 3 Регламенту роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, затвердженого рішенням виконкому селищної ради від 02.12.2020 року № 1, відбудеться дванадцяте чергове засідання  виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання 02 червня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2.

На розгляд дванадцятого засідання  виконавчого комітету  селищної ради восьмого скликання виносяться наступні питання порядку денного:

1. Про затвердження Плану роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради на ІІ півріччя 2021 року.
  2. Про затвердження  планів  роботи  старост  Брусилівської  селищної  ради

за територіальною належністю на ІІ півріччя 2021 року.

1. Про затвердження планів роботи структурних підрозділів Брусилівської селищної ради на ІІ півріччя 2021 року.
  2. Про  роботу  відділу  містобудування,  архітектури та  земельних  відносин

селищної ради за звітний період 2020-2021 року.

1. Про здійснення процедур закупівель товарів, робіт та послуг в електронній системі закупівель ProZorro для потреб Брусилівської селищної ради за звітний період 2020-2021 року.
  2. Про внесення змін до складу комісій  при виконавчому комітеті селищної ради.
  3. Про відзначення 25-ї річниці Конституції України та затвердження плану заходів.
  4. Про відзначення Дня молоді та затвердження плану заходів.
  5. Про відзначення Дня батька та затвердження плану заходів.
  6. Про відзначення Дня скорботи і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні та затвердження плану заходів.
  7. Про визначення відповідального структурного підрозділу селищної ради за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками.
  8. Про надання статусу службового житла житловому будинку розташованого за адресою: с. Ставище, вулиця Лузанівська, 65.
  9. Про утворення міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  10. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
  11. Про  упорядкування поштових адрес.
  12. Різне.

Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний  голова