Житомирська область, Житомирський район

Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету селищної ради восьмого скликання

Дата: 19.05.2021 14:47

Керуючись ст.ст.  42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.п.2 ст. 6 р. 1, п.п.2 ст. 11 р. 3 Регламенту роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, затвердженого рішенням виконкому селищної ради від 02.12.2020 року № відбудеться одинадцяте позачергове засідання  виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання 21 травня 2021 року о 10-00 годині в залі засідань за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2.

На розгляд позачергового засідання  виконавчого комітету  селищної ради виносяться наступні питання порядку денного:

1. Про надання Разумній А.В. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний  голова