Фото без опису    Журі на чолі з Ларисою Філоненко, начальником відділу культури, туризму та ЗМІ селищної ради, підвело підсумки фестивалю народної  творчості  «Родинні  скарби  Брусилівщини», який проводився в селищному Будинку культури у відповідності до  карантинних нормативів з 17 по 20 травня. Головною метою фестивалю є відродження та популяризація культурних і моральних цінностей родини, розвитку аматорської творчості та виявлення і підтримка творчих родин, які проживають на території Брусилівської громади. Гран-прі одностайно присуджено  родині Сачок,  1-е місце -  родинному дуету Анастасії і Володимира Коваль з   Брусилова. Переможцями фестивалю також стали - родинний колектив Казьміренків (Покришівський СБК) та сестри Онищук і Клименко (Биківський СК) -  2-е  місце, родина Слободенюк (Водотиївський СБК) і родина Царенко (Йосипівський СК) - 3-є місце. В номінації «Артистичність» відзначено родину Прокопчук (Морозівський СБК), в номінації «Романтичність» - родину Угніч (Приворотський СБК), в номінації «Креативність» - родину Царук (Дивинський СБК), в номінації « Творча активність»- тріо кумів Озерського СБК. Приз «Глядацьких симпатій» отримала родина Литвинчук Скочищенського СК.  Вітаємо родинні колективи, які стали переможцями фестивалю «Родинні скарби Брусилівщини»,  і  щиро дякуємо всім учасникам  нашого фестивалю за прекрасні творчі виступи. Бажаємо всім міцного здоров’я, родинного благополуччя та нових творчих здобутків!

Г.Андреєва, методист СБК