Завершився фестиваль народної  творчості  «Родинні  скарби  Брусилівщини»

Дата: 21.05.2021 11:03

Завершився фестиваль народної  творчості  «Родинні  скарби  Брусилівщини», який проводиться один раз в 2 роки з метою відродження та популяризації культурних і моральних цінностей родини, розвитку аматорської творчості та виявлення  творчих родин, які проживають на території Брусилівської громади. В Брусилівському селищному Будинку культури, у відповідності до  карантинних обмежень, представили свою пісенну творчість  сестри Онищук і Клименко (Биківський СК), тріо кумів Озерського  сільського  Будинку культури, родини Царук (Дивинський СБК), Прокопчук (Морозівський СБК), Царенко (Йосипівський сільський клуб), Макарчук-Кравченко (Лазарівський СК), Угніч (Приворотський СБК), Бризінських (Осівецький СК), Комишніх (Хомутецький СБК) та родина Сачок  з Брусилова. Результати фестивалю «Родинні скарби Брусилівщини»  будуть оголошені на сайті Брусилівської селищної ради. Щиро дякуємо всім за участь у фестивалі і прекрасні творчі виступи!!!

Г.Андреєва, методист СБК