Житомирська область, Житомирський район

Відбулося десяте чергове засідання  виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 05.05.2021 14:33

Керуючись ст.ст.  42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  п.п.2 ст. 6 р. 1, п.п.1 ст. 11 р. 3 Регламенту роботи виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, затвердженого рішенням виконкому селищної ради від 02.12.2020 року № 1, 05.05.2021 року відбулося десяте чергове засідання  виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання.

На розгляд десятого засідання  виконавчого комітету  селищної ради восьмого скликання були винесені наступні питання порядку денного: про виконання бюджету Брусилівської селищної територіальної громади за І квартал 2021 року; про здійснення моніторингу щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства в частині заповнення та подачі щорічних електронних декларацій за 2020 рік; про затвердження розрахунку різниці в тарифах на послуги водопостачання Приворотським комунальним підприємством «Комунальник» за І квартал  2021 року, про затвердження розрахунку різниці в тарифах на послуги водопостачання комунальним підприємством «Морозівське сільське комунальне підприємство» за І квартал 2021 року; про затвердження розрахунку різниці в тарифах на послуги водопостачання Хомутецьким комунальним підприємством «Джерельце» за І квартал 2021 року; про утворення конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Брусилівської селищної територіальної громади; про розгляд звернень щодо видалення небезпечних та аварійних дерев; про відзначення  Дня пам’яті та примирення, 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та затвердження плану заходів; про надання матеріальної допомоги громадянам. Всього було розглянуто 52 питання.