В рамках заходів до 35-их роковин Чорнобильської трагедії  в Брусилівському селищному Будинку культури було проведено щорічний конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли», організаторами якого є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний Будинок культури та Брусилівська районна громадська організація «Союз Чорнобиль». Відповідно до Положення проводився  конкурс  читців «Зірка полину» і конкурс малюнків «Чорнобильська палітра», учасниками якого були школярі Брусилівщини. В  конкурсі «Зірка полину», який проводився 26-28 квітня з дотриманням карантинних вимог, взяли участь 32 читці, а в конкурсі малюнків, присвячених трагічним квітневим подіям 1986 року, було представлено 48 творчих  робіт, виконаних школярами 8-17 років.

Переможцями в конкурсі малюнків «Чорнобильська палітра» стали:

1-е місце- Жердєва Марія (Брусилівський ліцец ім..Г.Готовчиця), Дудіна Дарина (Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шаповал Софія (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.);

2- місце- Ткаченко Зоріна (Водотиївський ліце), Лабунська Тетяна (Ставищенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Левченко Яна (Приворотська ЗОШ І-ІІІ ст.);

3-є місце- Яковчук Ангеліна (Брусилівський СБК), Жердєва Ірина (Брусилівський ліцей ім..Г.Готовчиця), Гаврилюк Вікторія (Морозівський СБК).

«Абсолютним переможцем» визнано Слободенюк Злату- Морозівська ЗОШ І-ІІІ ст..

Переможцями в конкурсі читців «Зірка полину» визначено:

1-е місце- Лінійчук Діана (Брусилівсий ліцей ім..Г.Готовчиця), Алєксєєва Юлія (Хомутецький СБК);

2-е місце- Бабич Катерина (Водотиївський ліцей), Дутковська Аріна (Ставищенська ЗОШ І-ІІІ ст.), Романова Богдана (Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ст.);

3-є місце- Демянчук Ірина (Биківська гімназія), Кляшторна Оксана (Соболівський СК).

Відзначено літературно-музичну композицію Н.Погребняк «Гіркий полин» у виконанні Ліни Гудзь (Покришівський СБК) та креативність інсценізації твору В.Бурім «Чорнобиль-трава» Надії Білоус (Містечківський СК).

Переможці конкурсу після завершення карантинних обмежень будуть нагороджені дипломами та подарунками. Щиро дякуємо всім конкурсантам, батькам і вчителям, членам журі  за активну участь в підготовці та проведенні конкурсу, і бажаємо нових творчих перемог. Дай, Боже, всім нам здоров’я і миру, спокою і радості в кожному прожитому дні!..

Галина Андреєва, методист селищного Будинку культури