Житомирська область, Житомирський район

Дата: 15.04.2021 09:37

Виконкомом Брусилівської селищної ради прийнято рішення від 07.04.2021р. №239 «Про встановлення на території Брусилівської селищної ради тарифу на теплову енергію з використанням альтернативних джерел енергії».

Рішенням виконкому встановлено  на    території Брусилівської селищної  територіальної громади  тариф на другий квартал 2021 року на теплову енергію з використанням альтернативних джерел  енергії на рівні –  1354,69 грн/Гкал (без ПДВ).

З повним текстом вищевказаного рішення виконкому ви можете ознайомитися в розділі: «Офіційні документи».

Відділ комунальної

власності селищної ради