Зустріч з інвестором

Дата: 01.04.2021 11:42

30 березня відбулась зустріч голови Брусилівської селищної ради з керівництвом насіннєвої  фабрики, що будується на території села Йосипівка Брусилівської селищної ради.

Напрямком  виробничої діяльності ТОВ «НПЦ СЕРВІС», що зареєстрована на території с. Йосипівка є підготовка та доведення до необхідних кондицій   насіння  ріпаку. Європейська компанія  з  Німеччини  під керівництвом  директора  Рязановського Міхаеля встановлює передове,  надсучасне виробниче обладнання  та  устаткування.

Під час зустрічі  розмова йшла про  співпрацю органу місцевого самоврядування  та  насіннєвої фабрики  в різних  галузях, а саме сприяння місцевої влади у наданні дозволів  та  різних погоджень, створення сприятливих умов розвитку бізнесу в межах своїх повноважень, перспективи створення  робочих  місць, залучення  місцевого  населення до роботи. Також  обговорили питання  соціального партнерства  ТОВ «НПЦ СЕРВІС» та громади у вирішення деяких  соціальних проектів  в селі Йосипівка.