Фото без опису     Конкурс читців творів Тараса Шевченка «Єднаймо Україну Тарасовим словом», організаторами якого є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації і Брусилівський СБК Брусилівської селищної ради, в цьому році в зв’язку з карантинними обмеженнями проходив в дистанційній формі. Відповідно до Положення про конкурс були переглянуті відеоматеріали виступів учасників конкурсу- школярів загальноосвітніх навчальних закладів та гуртківців установ культури Брусилівської територіальної громади. Всього було представлено 87 різнопланових відео-робіт. При визначенні переможців враховувалися рівень виконавської майстерності, культура сценічної мови, створення художнього образу та розкриття тематики твору.

Переможцями конкурсу читців творів Тараса Шевченка в різних вікових категоріях стали:

1-е місце - Лінійчук Діана (Брусилівський ліцей ім.Г.Готовчиця)

Дутковська Аріна (Ставищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Чорна Дар’я (Осівецька гімназія)

2-е місце – Коваль Олександра (Брусилівський ліцей №1 ім.І.Огієнка)

Демянчук Ірина (Биківська гімназія)

Романова Богдана (Хомутецька ЗОШ І-ІІІ ступенів)

3-є місце – Венгловська Аліса (Осівецька гімназія)

Осипчук Максим (Брусилівський ліцей №1 ім.І.Огієнка)

Заєць Поліна (Осівецька гімназія).

Переможці будуть нагороджені грамотами та призами. Дякуємо всім учасникам дистанційного конкурсу читців за представлені відеоматеріали. Бажаємо нових творчих перемог і здобутків!

Галина Андреєва, методист СБК