Фото без опису    24 березня 2021 року вібулася 7 сесія 8 скликання Брусилівської селищної ради. На розгляд сесії були винесені наступні питання: про продовження строку на припинення діяльності Ставищенської сільської ради Брусилівського району Житомирської області, про дострокове припинення Контракту  та звільнення  директора  Ставищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Брусилівської селищної ради,  про припинення діяльності юридичної особи Відділ соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я  Брусилівської  селищної    ради шляхом ліквідації,  про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Брусилівської селищної ради. Всього було розглянуто 60 питань.