Нагородження відзнакою " Жінка року 2020"

Дата: 10.03.2021 09:20
Кількість переглядів: 2008

Напередодні Міжнародного  дня боротьби за права жінок і миру в селищному Будинку культури відбулося нагородження  переможниць конкурсу   «Жінка року 2020» . На зустрічі  кращі  із   жінок, які працюють в різних галузях нашої громади, були  удостоєні   визнання «Жінка  року 2020»

Переможницею в галузі «Охорона здоров’я» в номінації «До дитини- професійно та з любов’ю» стала Лариса Василівна Толпиго -  лікар-педіатр комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради.

Відзнаку «Жінка  року»  в галузі «Освіта» в номінації «Сучасні освітні технології – молодшим школярам» отримала Оксана Миколаївна Журбенко, вчитель початкових класів Приворотської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Переможницею в галузі «Культура» за підсумками 2020 року стала Леся Анатоліївна Комарова,  директор Брусилівської центральної універсальної публічної бібліотеки імені Григорія Ткаченка- в номінації «У новому приміщенні- сучасні методи роботи».

Відзнаку  «Жінка  року Брусилівщини» в галузі «Місцеве самоврядування» в номінації «Служити громаді по совісті» вручено Наталії  Вадимівні Барановській, головному спеціалісту відділу планування, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради.

Почесною відзнакою «Жінка року» в номінації «Королева ягідного бізнесу» нагороджено директорку ТОВ «Брусвяна» Ліліану Вячеславівну Дмитрієву.

Переможцем в галузі «Сільське господарство»  стала Галина Михайлівна Сімячко, директор приватного підприємства «Україна» села Водотиї,  в номінації «Підприємливість і благодійність».

«Жінкою року» в галузі «Соціальна сфера» в номінації «Милосердя зігріває серця» стала Наталія Федорівна Столярчук, працівник комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради.

В  номінації  «Активна життєва позиція» «Жінкою року» стала Ірина Вікторівна Чміль, депутат Брусилівської селищної ради, керівник народного аматорського колективу «Калинонька» Биківського сільського клубу.

Із високим визнанням «Жінка року 2020» наших героїнь привітав Брусилівський селищний голова Володимир Васильович Габенець та вручив їм дипломи, квіти та подарунки.

Вітаємо всіх з весною і бажаємо міцного здоров’я¸ теплих сонячних променів, лагідних слів від людей, безмежної радості і цілий океан  весняних квітів та щасливої  жіночої долі!

Галина Андреєва, методист СБК