Відбулося 5 засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради

Дата: 03.03.2021 14:59

3 березня 2021 року відбулося п’яте чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання. На засіданні були розглянуті наступні питання: про виконання Програми містобудівної документації населених пунктів Брусилівської селищної ради на 2018-2020 роки за звітний період 2020 року, про затвердження заходів щодо здійснення контролю за збереженням, утриманням та проведенням просвітницької  роботи серед  населення щодо наявних памяток історії, культури та монументального мистецтва місцевого значення на 2021 рік, про внесення змін до складу конкурсного комітету для підготовки  та проведення конкурсів з визначення автомобільних перевізників на перевезення пасажирів автомобільним транспортом та інші. Всього було розглянуто 53 питання.