До уваги старост та працівників центру надання соціальних послуг

Дата: 13.01.2021 15:10

У найближчі дні згідно інформації синоптиків очікується значне зниження температури. З метою попередження випадків переохолодження, загибелі людей через погіршення погодних умов, запобігання виникненню пожеж через несправність пічного опалення, недопущення виникнення надзвичайних ситуацій прошу старост за територіальною належністю, соціальних робітників, фахівців із соціальної роботи, фахівців з фізичної реабілітації КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради здійснити перевірку стану пічного опалення, наявність твердого палива в будинках, де проживають одинокі, одинокопроживаючі непрацездатні особи похилого віку, особи з інвалідністю, які пересуваються за допомогою крісел колісних,  сім’ї з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах та проживають на території Брусилівської селищної територіальної громади.

Володимир ГАБЕНЕЦЬ, селищний голова