Подяка меценатам

Дата: 31.12.2020 11:16

Добро вважають найціннішим скарбом.  Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Треба бути добрим і чуйним до людей, допомагати тим, хто потребує твоєї уваги.  Якщо будеш сам творити добро – воно  тобі й вернеться, і чим більше ти зробиш  людям добра, тим багатшим станеш. Отже, поспішайте робити добро! Кожна людина прагне проживши своє життя, залишити певну згадку про себе на цій землі: хтось на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хтось створив чудові художні полотна, інші покликані навчати і виховувати, а хтось своєю повсякденною працею, звичайною і, водночас, такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. Таких людей прийнято називати благодійниками, меценатами, спонсорами.

Такими благодійниками для 10 осіб з інвалідністю та 10 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та проживають на території Брусилівської селищної територіальної громади, є Всеукраїнська благодійна організація «Служіння» м.Київ, яка вручила гарні продуктові набори, подарувала святковий настрій і позитивні емоції.

КУ "Центр соціальних послуг"

Брусилівської селищної ради