Вітаємо переможців V Міжнародного фестивалю-конкурсу "Samocvity-Online!

Дата: 07.12.2020 11:50

В листопаді проходив V Міжнародний багатожанровий інтернет-фестиваль-конкурс "Samocvity - Online", в якому взяли участь понад  300  солістів та малих форм (дуети, тріо, квартети) і близько 160  колективів з різних країн Європи.

Організатори V Міжнародного інтернет-конкурсу "Самоцвіти - ONLINE" висловлюють  учасникам свою щиру повагу та звертаються до всіх зі словами вдячності за роботу, яка була проведена. Учасники представляли  свої творчі роботи в хореографічному, вокальному, інструментальному жанрах, театральному мистецтві, фольклорі та інших жанрах. Професійне журі переглянуло всі представлені відео-ролики і визначило переможців по вікових категоріях та жанрах. В номінації «Академічний вокал» 1 місце отримало тріо гурту «Дзвін» Приворотського сільського Будинку культури (керівник Ірина Угніч), а в номінації  «Естрадний вокал» 2 місце отримала Ольга Скуратівська (Брусилівський селищний Будинок культури). Переможці та учасники  отримають цінні нагороди, медалі, дипломи. Перемоги наших земляків ще раз підтверджують, що талант та прагнення творити і працювати не залежить від обставин та ситуацій! Ми вітаємо з перемогою і бажаємо всім здоров'я, терпіння, творчих злетів та наснаги!