Відкрито амбулаторію у Водотиях

Дата: 04.12.2020 15:23

04.12.2020 року відбулося відкриття  амбулаторії загальної практики - сімейної медицини у селі Водотиї. На зібранні були присутні: голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, керівник апарату Брусилівської райдержадміністрації Любов Павлюк, староста на території сіл Водотиї, Болячів, Покришів та Долинівка Сергій Познахор, директор ПП «Україна» Галина Сім’ячко та жителі села.

Проектом передбачено будівництво одноповерхової будівлі загальною площею 320  м. кв. У приміщені розташована житлова зона, до складу якої увійшли: житлові кімнати, кухня їдальня, гардеробна, санвузли, душові. Друга частина приміщення – це зона для надання первинної медичної допомоги, де розташовані кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт та реєстратура.