Роль патронатних вихователів в житті дитини

Дата: 02.12.2020 15:21

2 грудня 2020 року фахівець із соціальної роботи ІІ категорії відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Зубрицька Світлана з метою популяризації в громаді серед жителів населених пунктів послуги патронату над дитиною провела ряд зустрічей у трудових колективах та розповсюдила інформаційні брошури, розроблені Міністерством соціальної політики України. Зустрічі відбулися у відділах селищної ради «Центр надання адміністративних послуг», соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я, Брусилівській центральній універсальній публічній  бібліотеці ім. Г.М.Ткаченка, селищному будинку культури. Було наголошено, що роль патронатних вихователів у забезпеченні догляду та виховання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на заміну закладам інституційного догляду, надзвичайно важлива та необхідна.

КУ « Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради