Житомирська область, Житомирський район

Програма «U-LEAD з Європою» оголосила конкурс проєктів для громад «Волонтерство в громаді»

Дата: 27.11.2020 12:18

Громади регіону спільно із неприбутковими організаціями мають можливість отримати підтримку від Програми «U-LEAD з Європою» для реалізації своїх ідей у сфері розвитку волонтерства.

Мета конкурсу – розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у громадах для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19

«Ми прагнемо трансформувати у конкретні дії та проєкти наявну енергію та ентузіазм активних мешканців та неприбуткових організацій, що стануть партнерами для органів місцевого самоврядування на шляху здійснення перетворень, спрямованих на поліпшення якості життя в громадах для усіх їх мешканців та сприяння сталому розвитку громад в умовах пандемії COVID-19», - наголошує Василь Невмержицький, керівник Житомирського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Конкурсний відбір відбуватиметься у два етапи:

1 етап (23 листопада – 30 грудня) - конкурс проєктних ідей, за результатами якого будуть відібрані до 75 проєктних ідей з усієї України.

2 етап (18 січня – 10 березня) – конкурс проєктних пропозицій для переможців 1 етапу, що включатиме проведення навчань з підготовки проєктних пропозицій та відбір до 24 пропозицій, яким буде надано підтримку.

Ініціювати та подати проєкти можуть сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 000 осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами).

Детальна інформація про умови конкурсу вже надіслана у листі директора Програми «U-LEAD з Європою» №23 на електронні адреси громадам.

Переглянути умови конкурсу можна тут https://bit.ly/369tRj0

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.