Фото без описуДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ,

ОРГАНІЗАЦІЙ, ЗАКЛАДІВ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ ТА НАСЕЛЕННЯ –

ВСТАНОВЛЕНО  «ЧЕРВОНИЙ»!!!!  РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ!

Протокольним рішенням засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.11.2020р. №41 на території Брусилівського району Житомирської області  з 00:00 годин 09 листопада 2020 року  встановлено «ЧЕРВОНИЙ» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Керуючись постановами Кабінету Міністрів України: від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID -19» (зі змінами та доповненнями), від  22.07.2020  № 641 (зі змінами та доповненнями), від 13.10.2020 № 956, керуючись статтями 16, 17 Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану», статтями 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статтями  6, 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статтями 38, 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», протоколом Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.11.2020 № 41 та протоколом обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.11.2020 № 41, комісією  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті селищної ради 09.11.2020р. прийнято рішення №65, яким:

1.Дія адаптивного карантину продовжена  до 31 грудня 2020 р. на всій території Брусилівської селищної ради з неухильним дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID -19, встановленого рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

2.З 00.00 години 09.11.2020 року на території Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області запроваджені обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19, враховуючи протиепідемічні обмеження, передбачені для «зеленого»,  «жовтого» та «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки.

На території Брусилівської селищної ради заборонено:

- відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім учнів (вихованців) 1-4 класів та вихованців закладів дошкільної освіти за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів "автоконцертів";

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

- приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності;

- приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп'ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об'єктів поштового зв'язку;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень;

- відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

Дозволено:

- регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним,  у тому числі перевезення:

- легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п'яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;

- посадка пасажирів у транспорт міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення.

БЕРЕЖІМО СЕБЕ ТА БЕРЕЖИ НАС БОЖЕ!    Здоров’я всім!

Відділ комунальної власності,

надзвичайних ситуацій, цивільного