Фото без опису    Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна - частину приміщення, яке знаходиться на балансі  Брусилівської селищної ради  площею 237,0 кв.м., що розміщене за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с. Нові Озеряни, вул. Ніни Сосніної, 12-А, для розміщення їдалень, буфетів, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

       Для участі у конкурсі необхідно подати на розгляд конкурсної комісії за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, 1-й поверх (загальний відділ Брусилівської селищної ради), наступні документи:

  • заяву на участь у конкурсі;
  • конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати гривень  в місяць  без  ПДВ за  частину приміщення (запечатані в конверті);
  •  відомості про учасника конкурсу (копія свідоцтва про державну реєстрацію, довідка з органу податкової служби про перебування на обліку платника податків);
  • належним чином оформлену довіреність (в разі потреби), видану представнику юридичної особи для участі у конкурсі;
  • копії установчих документів.

         Переможець конкурсу відшкодовує вартість незалежної оцінки та несе витрати, пов’язані з утриманням орендованого майна і сплатою комунальних послуг.

         Прийняття документів на конкурс здійснюється протягом десяти календарних днів із дня опублікування оголошення, до _____________2018 року включно.

         Ознайомитися з умовами оренди та відомостями про об’єкт оренди можна за адресою: смт. Брусилів, вул. Митрополита Іларіона, 50,  Брусилівська селищна рада  Брусилівського району Житомирської області (відділ комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології), телефон  для довідок: 3-04-85.